ZŠ a MŠ Kněžice
Základní škola
a mateřská škola
Kněžice okres Jihlava
Základní škola a mateřská škola Kněžice okres Jihlava
Vytisknout

Plán akcí MŠ

2023/2024

Plán akcí v mateřské škole ve školním roce 2023/2024                                                  (během roku budou podle aktuální nabídky zařazeny případné další aktivity)

Září      zahájení plavání dětí v Plavecké škole Třebíč (Laguna), 10×, vždy v úterý

Říjen                                                                                                                                                                4. 10. divadlo "O kominíkovi Kryštofovi"                                                                                                13. 10. vánoční focení paní Melovská                                                                                                     23. 10. keramika

Listopad                                                                                                                                                        6. 11. keramika                                                                                                                                            20. 11. keramika                                                                                                                                           21. 11. Vánoční zpívánky                                                                                                                            27. 11. keramika

Prosinec                                                                                                                                                         1. 12. vánoční tvoření s rodiči                                                                                                                        11. 12. "Z pohádky do pohádky" (hudební pořad)                                                                                22. 12. vánoční zpívání u kostela

Březen                                                                                                                                                           14. 3. divadlo "O zahradníku Rudolfovi"                                                                                                20. 3. velikonoční tvoření       

Duben                                                                                                                                                                                   10. 4.  "Kouzelný vlak" Milana Řezníčka

Květen                                                                                                                                                            9. 5.  besídka pro rodiče "Maminka má svátek"                                                                                    16. 5.  hudebníci - africká hudba

Červen                                                                                                                                                          26. 6. slavnostní rozloučení s předškoláky na OÚ                                                                              28. 6. přespání ve školce

 

 

 

 

 

 

Datum vložení: 18. 9. 2023 13:56
Datum poslední aktualizace: 18. 9. 2023 14:22
Autor: Správce Webu

Mateřská škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Fond Vysočiny

Podpořil kraj Vysočina