ZŠ a MŠ Kněžice
Základní škola
a mateřská škola
Kněžice okres Jihlava
Základní škola a mateřská škola Kněžice okres Jihlava
rozšířené vyhledávání
Vytisknout

Distanční výuka

Připomenutí pravidel

Pravidla pro distanční výuku (pro připomenutí):

  • distanční výuka je pro žáky povinná = zadané úkoly jsou povinni splnit a jsou povinni se účastnit on-line výuky
  • pokud se žák do distanční výuky v dostatečném rozsahu nezapojí, nebude ho možno ve čtvrtletí, případně pololetí objektivně hodnotit a bude mu tak stanoven termín náhradního přezkoušení
  • zadávání úkolů a případné on-line hodiny probíhají na "Škole v pyžamu", eventuálně přes Gmailové účty
  • žák je povinen splněný úkol odevzdat = zaslat zpět na Školu v pyžamu do stanoveného časového limitu
  • pokud úkol "dojde" zpět, žák najde na svém účtu odezvu od příslušného učitele (obvykle heslo "Splněno", smajlíka, nebo případně krátkou zprávu), jestliže se nic z toho neobjeví, úkol se žákovi nepodařilo nahrát nebo odeslat a je třeba to udělat znovu, nebo úkol zaslat společně s tím následujícím
  • v případě problémů s internetovým připojením, nebo technikou, je nutné, aby žák (nebo jeho rodiče) tuto skutečnost co nejdříve oznámili škole, je-li to možné mailem třídnímu učiteli, nebo můžete i zatelefonovat do školy - v pracovní dny době od 8 do 14 hodin
  • v případě, že není možné ze závažných důvodů úkoly průběžně plnit (např. při horečce), oznamte to opět třídnímu učiteli, zadané úkoly si uložte v počítači a vypracujete je postupně později (podobně jako si doplňujete chybějící látku, když nejste ve škole)
  • sledujte průběžně (ideálně každý pracovní den) informace na webových stránkách školy, Gmailu a "Škole v pyžamu" a komunikujte s učiteli
Datum vložení: 21. 10. 2020 10:49
Datum poslední aktualizace: 21. 10. 2020 11:17
Autor: Správce Webu