ZŠ a MŠ Kněžice
Základní škola
a mateřská škola
Kněžice okres Jihlava
Základní škola a mateřská škola Kněžice okres Jihlava
rozšířené vyhledávání
Vytisknout

Školská rada

Výsledky voleb

VÝSLEDKY VOLEB                                                                                                                                                               členů školské rady zřizované při ZŠ Kněžice, konaných dne 1.6.2021

Počet vydaných a počet všech odevzdaných hlasovacích lístků:                                     Kandidáti zastupující pedagogické pracovníky školy: 14 / 14                                             Kandidáti zastupujícízákonné zástupcežáků: 41 / 41

Neplatných a prázdných:                                                                                                              Kandidáti zastupující pedagogické pracovníky školy: 0                                                       Kandidáti zastupující  zákonné zástupce  žáků:  0

Údaje o  zvolených kandidátech. Za jednotlivé skupiny byly zvoleny na tříleté období:

Za rodiče a zákonné zástupce žáků:

1)  Adamová Veronika, Kněžice 126                                                                                                         2)  Doležalová Veronika, Kněžice 346                                                                                                     3)  Neuwirthová Klára, Kněžice – Víska 18

Za pedagogické pracovníky:                                                                                                                

1)  Děchtěrenková Jana, Jihlava, Rošického 29                                                                                    2)  Honsová Věra, Kněžice 345                                                                                                                  3) Tománková Radmila, Kněžice 322

Ostatní nezvolení kandidáti jsou považováni za náhradníky v pořadí podle dosaženého počtu hlasů.

Členové školské rady jmenovaní zřizovatelem školy:

1)  Kvasnička Jiří, Kněžice - Brodce 58                                                                                                  2)  Šloufová Dita, Kněžice 330                                                                                                                 3)  Zvěřinová Markéta, Kněžice 108

 

V Kněžicích dne 1.6.2021                                           Mgr. Jana Kružíková, ředitelka školy

 

       

Datum vložení: 2. 6. 2021 9:00
Datum poslední aktualizace: 3. 6. 2021 10:56
Autor: Správce Webu