ZŠ a MŠ Kněžice
Kněžice okres Jihlava
Základní škola a mateřská škola Kněžice okres Jihlava

Jídelní lístek

Vedoucí školní jídelny upozorňuje cizí strávníky, že obědy je možné odhlásit v pondělí nejpozději do 6.00 a na další dny pak do 13.00 hodin předchozího dne. Odhlásit se můžete v odhlašovacím sešitě, přes aplikaci "strava.cz", případně e-mailem: (jidelna@zsknezice.cz) či telefonicky.

Děti, žáci  a zaměstnanci MŠ a ZŠ si od 1. 1. 2023 mohou odhlásit stravu pouze přes aplikaci "strava.cz" - do 13. hodiny předchozího dne, v pondělí do 6.OO.

• Jídelní lístek pro mateřskou školu (přesnídávka, oběd, svačina) najdete na nástěnce v MŠ.

Týden od 22. 4. 2024 do 26. 4. 2024

Pátek 19. 4.    kmínová s kapáním (A: lepek, vejce, celer), kuřecí ragú, těstoviny (A: lepek, vejce, mléko)

• Polévka:  Farmářská (A: celer)
  • Hlavní jídlo:  Lasagne s boloňskou zeleninou, masem a sýrem, děti ZŠ a MŠ těstovinový salát (A: lepek, vejce, mléko)

• Polévka:  Celerová s krutony (A: lepek, vejce, mléko, celer)
  • Hlavní jídlo:  Kuřecí řízek, brambory, baby karotka (A: lepek, vejce, mléko)

• Polévka:  Kyselka (A: lepek, vejce, mléko, hořčice)
  • Hlavní jídlo:  Táč s meruňkami(A: lepek, vejce, mléko)

• Polévka:  Vývar s drožďovými noky (A: lepek, vejce, celer)
  • Hlavní jídlo:  Rozlítaný ptáček, rýže (A: lepek, vejce, hořčice)

• Polévka:  Krkonošská (A: lepek, celer)
  • Hlavní jídlo:  Sekaná pečeně, šťouchané brambory, zelný salát s koprem (A: lepek, vejce, mléko, hořčice)

Změna jídelního lístku a tím i obsažených alergenů vyhrazena.

Fond Vysočiny

Podpořil kraj Vysočina